زنان در چه سنی میل جنسی بیشتری دارند؟ + ویدیو

بستن تبلیغ
Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 09 دی، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی خانم ها در چه سنی میل بیشتری دارند؟ | دانستنی ها | قسمت نوزدهم حتما مشاهده کنید و نظر دهید
زنان بیشتر احتمال دارد چه سنی باشند؟

وضعیت ذهنی و جسمی بدن می تواند تمایل یا کاهش را افزایش دهد. البته، هورمون هایی نظیر استروژن و تستوسترون همچنین می توانند هر دو جنس و هر دو مردان و زنان را تحت تاثیر قرار دهند.
چه زمانی می توان میل میل زنان را افزایش داد؟

اما در آخرین تحقیقات محققان در سال 2010 بر روی دختران مجرد و زنان متاهل، نتایج جالب دیگر از راز میل جنسی زن، کشف شد که به طور خلاصه به این مقاله ترجمه شده است.

دیوید باس، روانشناس و پژوهشگر دانشگاه تگزاس با گروه تحقیقاتی او در مجله Time magazine در ژوئیه 2010، در تحقیق خود دریافت که زنان بالای 30 سالگی و 40 سالگی بیشتر از دیگر دورههای زندگی شان زندگی می کنند همانطور که در زیر تحقیق انجام شد، مشخص شد که زنان 27 تا 45 ساله دارای تخیل قوی و تمایل بیشتر نسبت به دختران 18 تا 26 ساله هستند که احتمال بیشتری دارند که با جنسیت دانشگاه مخالف باشند.

چرا زنان در سن متوسط ​​(30 و 40 سالگی) زندگی جنسی مطلوبتری نسبت به 20 سالگی خود دارند؟
دانشمندان معتقدند تکامل زنان با افزایش تمایل همراه است و تمایل به تکامل زن با افزایش قابل توجهی همراه است.
یکی از نظریات ارائه شده در این زمینه، علت این پدیده را در زنان به اجداد زنان می داند، به طوری که در طول سال ها، بسیاری از زنان، ناپدید شدن فرزندان خود را به دلیل عوامل بیماری، جنگ، گرسنگی و غیره شاهد بودند. بنابراین ، در 20 سالگی، زندگی آنها بیشتر در مورد تولد کودکان بیشتر و مراقبت از آنها بود، و زمانی که آنها نیازی به صرف نیست، اما پس از قرن 20th زندگی خود، با توجه به رویکرد تدریجی خود را به دوره باروری و یائسگی، افزایش حاملگی بیشتر جنینی بود.

برای اثبات این، یک محقق با کمک تیم تحقیقاتی خود، 827 زن را برای بیان عادت های جنسی خود بیان کرد و آنها دریافتند که زنان که در دوران بارداری خود رسیده اند و تا سن یائسگی رسیده اند بیشتر فعال بوده اند . این گروه سنی که بیش از 27 سالگی تا سن 45 سالگی بود، علاوه بر داشتن میل بیشتر، تخیل زیادی داشت.

نتایج این مطالعه با مطالعه 2002 در مورد افزایش حساسیت جنسی در زنان در دهه 1930 و 1940 مطابقت داشت. یافته های این مطالعه نشان می دهد که نتایج این تحقیق برای زنان تک و زنان متاهل درست است.
شرکت کنندگان در این مطالعه از دانشجویان دانشگاه آستین در تگزاس، ایالات متحده آمریکا بودند.

میل زنان پس از یائسگی
پیش از این ثابت شده است که به دلیل کاهش تولید استروژن و تولید پس از یائسگی بعد از یائسگی (یکی از علل عمده پوکی استخوان در زنان)، میل زنان نیز به میزان اندکی کاهش یافته، اما مشخص است که تمایل هرگز به این نیست از بین بردن و می توان آن را تا آخر عمر حفظ کرد.
خانم ها در چه سنی میل بیشتری دارند؟

وضعیت روحی و جسمی حانم ها می تواند میل را کم یا زیاد کند. البته هورمون هایی نظیر استروژن و تستسترون نیز می تواند بر میل جنسی هم خانم ها و هم آقایان تاثیرگذار باشد.
بیشتر شدن میل خانم ها چه زمانی ممکن است؟

اما در تازه ترین تحقیقات پژوهشگران در سال ۲۰۱۰ بر روی دختران مجرد و زنان متاهل نتایج جالب دیگری از راز میل جنسی زنان کشف گردیدکه در این مقاله مختصری از آن به شرح ذیل ترجمه و در اختیار شما قرار داده میشود.

دیوید باس روانشناس و پژوهشگر دانشگاه تگزاس با گروه تحقیقاتی خود در نسخه جولای ۲۰۱۰ مجله تایم در تحقیقات خود متوجه آن شدند زنان در دوره سنی دهه ۳۰ و دهه ۴۰ زندگی خود نسبت به سایر دوره های زندگی خود میل جنسی بیشتری دارند ، همچنین پیرو این تحقیق مشخص گردید زنان سنین ۲۷ تا ۴۵ سال دارای تخیلات قوی تر و تمایلات بیشتری حتی نسبت به دختران سنین ۱۸ تا ۲۶ سال که در در محیط دانشگاه ارتباط بیشتری با جنس مخالف دارند ، هستند.

چرا زنان در دوره میانسالی( دهه ۳۰ و ۴۰ ) از نظر جنسی میل بیشتری نسبت به دهه ۲۰ زندگی خود دارند ؟
دانشمندان معتقدند تکامل زن با افزایش میل رابطه مستقیم دارد و میل همزمان با تکامل زن بطور قابل توجهی با افزایش همراه است.
یکی از نظریه های ارائه شده در این خصوص، علت این پدیده در زنان را به ، اجداد زنان مرتبط می سازد به نحوی که در سالیان دور خیلی از زنان شاهد از بین رفتن کودکان خود بعلت عواملی نظیر بیماری ، جنگ ، گرسنگی و … بودند از این رو در دهه ۲۰ زندگی خود بیشتر به فکر تولد بچه های بیشتر و مراقبت از آنان بودند و وقتی برای صرف نیاز نداشته اند اما بعد از گذشت دهه ۲۰ زندگی خود با توجه به آنکه کم کم به دوره عدم باروری و یائسگی خود نزدیک میشدند برای افزایش بارداری بیشتر تن به رابطه جنسی میدادند.

برای اثبات این موضوع ،یک پژوهشگر به کمک گروه تحقیقاتی خود پرسشنامه ای در اختیاز ۸۲۷ زن جهت بیان عادت جنسی خود قرار داد و آنها دریافتند که زنانی که اوج دوران بارداری خود را گذرانده بودند اما هنوز به سن یائسگی نرسیده بودند از لحاظ فعالتر بودند .این گروه سنی که طی دوره ۲۷ سالگی تا ۴۵ سالگی میباشد علاوه بر داشتن میل بیشتر تخیلات قابل توجهی نیز داشتند.

نتایج این تحقیق با تحقیق انجام شده در سال ۲۰۰۲ مبنی بر افزایش حس شهوت جنسی در زنان دهه ۳۰ و دهه ۴۰ مطابقت داشت ،این یافته ها حاکی از آن است که نتایج این تحقیق هم در زنان مجرد و هم در زنان متاهل صدق میکند.
افراد شرکت کننده در این تحقیق از دانشجویان دانشگاه آستین در تگزاس امریکا بودند.

میل زنان بعد از یائسگی
پیش از این به اثبات رسیده بود ، بعلت کاهش سطح و توقف تولید هورمون استروژن بعد از یائسگی ( یکی از عوامل پوکی استخوان در زنان ) میل زنان نیز تحت تاثیر قرار گرفته و کم کم از شدت آن کاسته میشود اما آنچه مشخص است میل هرگز از بین نمیرود و تا پایان عمر میتوان آنرا زنده نگه داشت.

ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
‫خانم ها در چه سنی میل بیشتری دارند؟ | دانستنی ها | قسمت ... | خانم ها در چه سنی میل بیشتری دارند؟ وضعیت روحی و جسمی حانم ها می تواند میل را کم یا زیاد کند. البته هورمون هایی نظیر استروژن و تستسترون نیز می تواند بر میل ج...
دانستنی های جالب و مفید - beytoote | چند دقیقه با دانستنی ها . آمپول ضد بارداری استخوان‌ها را سست می‌كند استفاده از ماهواره به جای جعبه سیاه اولین خودروی برقی 2 سرنشین اين ...
"دانستنی ها"ی بسیار جالب - namnak | دانستنی ها و دانستنی های عجیب و دانستنی های جالب و دانستنی های بسیار جالب و دانستنی های بامزه و دانستنی ها جالب و عجیب را در نمناک بخوانید.
دانستني ها - koodakan | با افزايش دانش بشري بر دانسته هاي بشر هر روز افزوده مي شود . و بايد با مطالعه، دانستني هاي خود را بيافزائيم زيرا همين اطلاعات گهگاه باعث ايجاد خلق يك ايده ...
دانستنی ها - irannaz | دانستنی,دانستنیها,آیا میدانید که,آشنایی,جالب,خواندنی,چرا,چگونه,آیا می دانید,جهان,دنیا,باورنکردنی,چیست,هر آنچه باید بدانید,دلایل,علت,موفقیت,زندگی,جملات,تفاوت
آموزش روابط زناشویی،دانستنیهای جنسی،آمیزش جنسی،دستگاه تناسلی ... | زناشویی,پرده بکارت,دستگاه تناسلی زنان,کاندوم,انواع کاندوم روابط زناشویی,رابطه زناشویی,رابطه جنسی,شب عروسی,آمیزش جنسی,مقاربت آموزش روابط زناشویی داستان شب زفاف
دانستنیها - Danestaniha | وی در ژانویه امسال هدایت این شرکت خودروسازی را بر عهده گرفت و حالا صدرنشین این فهرست است.