10 دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی برای سال 2018

Loading the player...
توسط: lawand در تاریخ 02 بهمن، 1397
لایک دانلود انتشار

توضیحات: 10 دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی برای سال 2018 حتما مشاهده کنید

https://rabin-education.com/
10 دانشگاه های کانادا برای دانشجویان بین المللی برای سال 2018

10. دانشگاه مانیتوبا - Winnipeg, Manitoba
بزرگترین و قدیمی ترین دانشگاه در این استان ارائه می دهد بیش از 90 دوره های آموزشی را به دانش آموزان بین المللی از جمله آماده سازی برنامه ها و آموزش از راه دور. مرکزی دشت محل فراهم می کند بسیاری از فرصت های اکتشافی است. پایین آن نقطه فاصله از هر جای دیگر در کانادا. اما تحصیل در این استان ممکن است تنها شانس خود را در زندگی برای دیدن گونه های نادر از جمله خرس های قطبی و نهنگ بلوگا.

9. دانشگاه یورک - تورنتو ،

اگر هزینه های مربوط به شهریه و هزینه های محل مرکزی از دانشگاه تورنتو بیش از بودجه خود را محدود در نظر بگیرید و درخواست خود را به دانشگاه یورک در شمال تورنتو است. آن است که فقط پشت UoT در اندازه و متنوع آن دوره می تواند تقریبا در هر موضوع انتخاب شده است. اگر شما می خواهید برای حضور در نیویورک شما باید برای محاسبه زمان و هزینه های مربوط به گرفتن از شمال غربی تورنتو به هر کجا که شما انتخاب می کنید به زندگی می کنند (مانند مرکز شهر تورنتو). اما York خوب مسکونی ظرفیت برای دانش آموزان خود و به اندازه دانشگاه می تواند برای جبران کمبود شهری, جاذبه های. دانشگاه نیویورک است فریبنده برنامه مطالعه از جمله رمان متقابل انضباطی درجه مانند مجتمع علم مدیریت بحران و جهانی شدن از مردمان بومی است.

8. دانشگاه واترلو - Waterloo, Ontario

اگر شما در حال فکر کردن در مورد بهره گرفتن در ابتکاری متوسطه برنامه دانشگاه واترلو واقع در 90 دقیقه از تورنتو است فقط آنچه شما نیاز دارید. دانشجو کارآفرینان می توانند با فعالیت های بعد از مدرسه در سرعت گاراژ یک رایگان راه اندازی انکوباتور و رشد به عنوان تجار و بازرگانان به همراه گرفتن آزمون. فناوری های پیشرفته و دوره های میان رشته ای مانند دانش یکپارچه سازی فناوری نانو مهندسی و خلبانی از راه دور دراز زمینه مناسبی برای توسعه یک ایده کسب و کار است که شما می توانید راه اندازی پس از شما فارغ التحصیل.

7. دانشگاه سیمون فریزر - برنابی, بریتیش کلمبیا,

دانشگاه سیمون فریزر فراهم می کند و خیره کننده, ديد کوه به چشم خود را به این کتاب زمانی که شما خود را تکمیل دوره درس. دانشگاه سیمون فریزر جدید مورد علاقه به صورت بین المللی در صدر صفوف این سال توسط دانشجو شهرت. چیز زیادی در مورد این سه دانشگاه واقع در Burnaby سوری و ونکوور است که آنها در حال ایجاد صحنه های اجتماعی برای دانش آموزان با اوراق قرضه قوی به جامعه محلی. این دامنه گسترده ای از علمی کلاس اعم از پیشرفته برنامه های زیست محیطی به کسب و کار طراحی و مکاترونیک باعث می شود آن را فراگیر برای همه نوع از دانشمندان. اگر شما لذت بردن از سرد دوره با یک پربرکت زندگی اجتماعی, Simon Fraser ممکن است انتخاب شما خواهد بود. Simon Fraser حدود 30 دقیقه با ماشین و یا یک ساعت با اتوبوس از مرکز شهر ونکوور.

6. دانشگاه آلبرتا - ادمونتون, آلبرتا,

برخی می گویند که آب و هوای سرد پایین ترین نقطه خود را در کانادا مطالعات و اگر ادمونتون, بسیار, far north, بسیاری از را در نظر نمی آن را به عنوان ترسناک آب و هوا-عاقلانه به عنوان برخی از شهرستانها. نرخ گراد دانش آموزان یک عامل است که ممکن است شما را فراموش کرده ام در مورد هزینه های زندگی. بسیار عالی تحقیقات شهرت می تواند برای جبران سخت زمستان است. شهر-براق محیط طیف گسترده ای از خدمات پشتیبانی و معروف جهان, مرکز خرید استقبال دانش آموزان از تقریبا 150 کشور که به تحصیل در دانشگاه آلبرتا.

5. دانشگاه Calgary - Calgary, Alberta

جدا از بیش از یک صد برنامه مطالعه, اگر شما می خواهید برای ایجاد نه تنها خود را و مهارت های علمی بلکه خود دلاوری های ورزشی دانشگاه کلگری بالا انتخاب کنید به عنوان آن است که واقع در یکی از بهترین و تمیزترین شهرهای جهان برای زندگی است. با متوسط 333 روز آفتابی در سال است و در مقابل به استارک, کانادا آب و هوا در همه جا دیگری است. کلگری تمام جنبه های ضروری از کانادا نوازی - تنوع و چند فرهنگی بودن. شگفت انگیز دامنه های اسکی 2 ساعت به دور هستند و فقط یک جایزه.

4. دانشگاه New Brunswick - فردریکتون و Saint John, New Brunswick

کانادا پزشکی و دانشکده های حقوق بالا در میان علاقه مندی ها برای دانشجویان بین المللی. جدید Brunswick دانشگاه قطعا کافی برای pickiest آینده پزشکان و وکلا در حالی که 75 دوره های دیگر موجود در فردریکتون و سنت جان دانشگاه را دانشگاه نیوبرانزویک یکی از بهترین گزینه اگر شما را در بودجه به خصوص اگر شما پیدا کردن یک معامله در محل اقامت. مطالعه درسی شامل جذاب برنامه های مربوط به انسان و ماهواره هوش و همچنین به عنوان دوره های آموزشی در جهانی وب فعالیت است

ادامه توضیحات...