سگی که از داماد خانواده متنفر است و در آغوش او خود?

Loading the player...
توسط: fun در تاریخ 08 اسفند، 1395
لایک دانلود انتشار

توضیحات: سگی که از داماد خانواده متنفر است و در آغوش او خودش را به مردن میزند

این کلیپ انقدر بازدیدش بالا بوده که یه منبع درآمدی برا این خانواده شده


هنگامی که یک مرد و یک زن با هم قرار ازدواج میگذارند و ازدواج می‌کنند، به مرد در روز ازدواج #داماد می‌گویند. همچنین به زن در روز ازدواج عروس می‌گویند.
#داماد همچنین به عنوان نوعی نسبت خویشاوندی سببی هم به کار می‌رود به این معنا که شوهر دختر آقای الف، در حکم #داماد آقای الف محسوب می‌شود.
در جوامع انسانی، #خانواده به گروهی از افراد گفته می‌شود که با یکدیگر از طریق هم‌خونی، تمایل سببی، و یا مکان زندگی مشترک وابستگی دارند. #خانواده در بیشتر جوامع، نهاد اصلی جامعه‌پذیری کودکان است. سازمان ملل متحد (۱۹۹۴) نیز در آمار جمعیتی خود، #خانواده را چنین تعریف می‌کند: «#خانواده یا خانوار به گروه دو یا چند نفره‌ای اطلاق می‌شود که با هم زندگی می‌کنند؛ درآمد مشترک برای غذا و دیگر ضروریات زندگی دارند و از طریق خون، فرزندخواندگی یا ازدواج، با هم نسبت دارند. در یک #خانواده ممکن است یک یا چند #خانواده زندگی کنند، تمام خانوارها، هم #خانواده نیستند.» انسان شناسان به طور کلی نهاد #خانواده را این طور طبقه‌بندی می‌کنند: مادرتباری (مادر و فرزندان او)، زناشویی (زن و شوهر، و فرزندان؛ که #خانواده هسته‌ای نیز خوانده می‌شود)، و #خانواده گسترده (consanguinal) یا هم‌خونی که در آن پدر و مادر و فرزندان با دیگران مثلاً خویشاوندان در مکان مشترکی زندگی می‌کنند. همچنین در برخی جوامع مفاهیم دیگری از #خانواده وجود دارد که روابط سنتی #خانواده را کنار گذاشته‌اند. #خانواده به عنوان یک واحد اجتماعیِ جامعه پذیری، در جامعه‌شناسی #خانواده مورد بررسی قرار می‌گیرد. تبارشناسی رشته‌ای است که دودمان‌های خانوادگی را در تاریخ مطالعه می‌کند. همچنین اقتصاد #خانواده در علم اقتصاد بررسی می‌شود. اهداف #خانواده و اقتضای تأسیس آن ایجاب می‌کند که بانیان آن یعنی زن و شوهر، در تحکیم و پایداری این بنا، نهایت سعی خود را بکنند و با همان انگیزه که بر تشکیل آن اقدام کردند، بر دوام آن اصرار ورزند تا وحدت و پویایی این نهاد مقدس تا پایان حفظ شود. در #خانواده نقش‌های مختلفی وجود دارد که هر کدام با توجه به ویژگیشان توسط یک یا چند نفر از اعضای #خانواده انجام می‌شوند. به عنوان مثال وظیفه امرار معاش #خانواده بر عهده پدر #خانواده می‌باشد. یکی از وظایف بسیار مهم در #خانواده تربیت فرزند است که به عهده پدر و مادر می‌باشد ولی به خاطر ارتباط بیشتر مادر با فرزند تأثیر بیشتر از طرف مادر بر فرزند صورت می‌پذیرد.

ادامه توضیحات...