فیلم فرمانده نیروی انتظامی پایتخت: قرار است ۵۰۰ پلیس موتورسو... + ویدیو

Loading the player...
توسط: news در تاریخ 24 مرداد، 1398
لایک دانلود انتشار

توضیحات: فیلم دیدنی فرمانده نیروی انتظامی پایتخت: قرار است ۵۰۰ پلیس موتورسو... حتما مشاهده کنید و نظر دهید
فرمانده نیروی انتظامی پایتخت: قرار است ۵۰۰ پلیس موتورسوار در شمایل عادی بر سر موبایل‌قاپ‌ها و کیف‌قاپ‌ها همچون "صاعقه" فرود بیایند
ادامه توضیحات...

متن مرتبط:
انتقاد از تشویق یک پلیس توسط فرمانده ناجا: مامور شما با یک ... | ایران نوشت:رئیس پلیس پایتخت روز پنجشنبه از مأمورانی که با دختر نوجوان متخلف در پارک تهرانپارس برخورد کرده بودند با اهدای لوح ویژه تقدیر کرد. این در حالی است که انتشار فیلم و خبر برخورد پلیس و دستگیری متهمان در پارک مورد ...
فرمانده انتظامی تهران: پایتخت در عالی‌ترین وضعیت امنیتی قرار دارد | به گزارش ایسنا، سردار رحیمی در حاشیه همایش فرماندهان نیروی انتظامی تهران بزرگ درباره وضعیت امنیتی پایتخت گفت: درپایتخت در حال حاضر در عالی‌ترین وضعیت امنیتی قرار داریم وهیچ مشکل خاصی وجود ندارد.
رئیس پلیس پایتخت: اجازه نمی‌دهیم برخی پلیس را زیر سوال ببرند | رئیس پلیس پایتخت با تاکید بر اینکه پلیس باید معلم اخلاق در جامعه باشد، گفت: اجازه نمی‌دهیم عده قلیل با سو رفتار، پلیس خدمتگزار را زیر سوال ببرند.
سفر فرمانده ناجا به الجزایر - asriran | فرمانده نیروی انتظامی جمهوری اسلامی به همراه فرمانده پلیس مبارزه با مواد مخدر - رییس پلیس فتا - فرمانده دانشکده نیروی انتظامی و تنی چند از فرماندهان این نیرو امروز دو شنبه برای یک سفر رسمی سه روزه وارد پایتخت الجزایر شد.
جانشین فرمانده ناجا: دشمن تلاش داشت تا تهران را ناامن کند ... | جانشین فرمانده نیروی انتظامی رویکرد اقتدار توام با رافت پلیس در روزهای اعتراضات را عاملی برای جدایی راه مردم از آشوبگران و ناامیدی دشمن دانست.
تقدیر از مأموران حاضر در ماجرای درگیری پلیس و دختر تهرانپارس ... | آفتاب‌‌نیوز : بنا بر تدبیر سردار حسین اشتری فرمانده نیروی انتظامی، از کارکنان پلیس پایتخت در حادثه پارک پلیس تهران تقدیر شد.
برچسب ها - فرمانده نیروی انتظامی | تازه ترین اخبار سیاسی، ورزشی، سلامت، فرهنگی و هنری، علمی و فناوری، حوادث و اقتصادی ایران و جهان و کلیپ های صوتی و تصویری را در آفتاب نیوز ببینید.