نظر رییس جمهور استقلالی در باره ورود بانوان به ورزشگاه/...

Loading the player...
توسط: news در تاریخ 23 فروردین، 1396
لایک دانلود انتشار

توضیحات: نظر رییس جمهور استقلالی در باره ورود بانوان به ورزشگاه/منبع:پارسینهرئیس، روستایی از توابع بخش مرکزی شهرستان روانسر در استان کرمانشاه ایران است.
کتاب #جمهور (به انگلیسی: Republic) که در فارسی با نام #جمهوریت نیز شهرت دارد اثر سترگ فلسفی افلاطون است که از مشهورترین و تأثیرگذارترین متون کلاسیک فلسفه سیاسی در غرب به شمار می‌آید. کتاب شامل ۱۰ نمایشنامه به صورت گفتگو میان سقراط و افراد دیگر است و در آن به مسایلی از قبیل عدالت، نوع حکومت و حقیقت پرداخته شده‌است.
#بانوان، روستایی از توابع بخش الوت شهرستان بانه در استان کردستان ایران است.
#ورزشگاه یا استادیوم یا به فارسی افغانستان استیدیم محلی است که معمولاً برای برگزاری (در فضای آزاد) مسابقات ورزشی، کنسرتها و یا دیگر برنامه‌های نمایشی از آن استفاده می‌شود.

#ورزشگاه ها از یک محوطه اصلی یا زمین بازی، که پیرامون آن محل‌های قرار دارد که تماشاگران و یا بینندگان برنامه بطور ایستاده یا نشسته قادر خواهند بود آن مراسم را تماشا کنند. #ورزشگاه آزادی در تهران و یا #ورزشگاه مسجد سلیمان نیز به عنوان نمونه‌هایی از #ورزشگاه های قدرتمند ایران به شمار می‌روند. شرکت سپید گستر الوند در طول سال‌‌ها فعالیت خود گام‌های موثری در راستای ارتقاء سطح کیفی #ورزشگاه و کلیه اماکن ورزشی کشور برداشته است.

ادامه توضیحات...